Špička v kategorii UL letadel
5/5

6. ročník pilotního výcviku v Chambéry

Některé ze známých „altiportů“ jako Courchevel, Meribel nebo Megeve jsou v podstatě součástí hor.

Díky dalšímu ročníku výcviku v Chambéry mají piloti, kteří chtějí poznávat svět, možnost naučit se létat v horách a údolích nebo přistávat na nejnáročnějších evropských dráhách pod vedením zkušených pilotních instruktorů.

Některé ze známých „altiportů“ jako Courchevel, Meribel nebo Megeve jsou v podstatě součástí hor. Mají pouze jeden směr pro přistání a druhý pro odlet bez bodu návratu, jsou také opravdu krátké (pod 300 m nebo méně) a mají sklon až 25 %.

„Myšlenka tohoto vzrušujícího výletu do Alp vychází z toho, že jsme našim zákazníkům poskytli možnost zalétat si, poznat a naučit se ovládat letadla VL3 s různými motory v nádherné přírodě Aéroport Chambéry Savoie Mont Blanc,“ uvedli Lisa Zosel a Richard Gouble, organizátoři akce.

Piloti stráví skvělé společné chvíle v krásném hotelu, kde si pochutná na vynikajících francouzských pochoutkách, nebo podniknou vyhlídkový výlet na nejvyšší horu Evropy – Mont Blanc.

Máte zájem o příští ročník již nyní? REZERVUJTE SI ZKUŠEBNÍ LET s VL3 Evolution a staňte se pilotem ještě dnes. Posuňte hranice svých zkušeností na vyšší úroveň.

Zeptejte se nás...

Jsme tady a odpovíme vám emailem

Podílového vlastnictví?

Máte k dispozici svoje letadlo VL3 za část pořizovacích nákladů a výhody téměř jako jediný majitel.