Špička v kategorii UL letadel
5/5

Cena letadla a provozní náklady

Už necestujte v kolonách

Se soukromým letadlem zvládnete cestovat za zlomek času oproti jízdě autem a vyhnete se nepříjemným kolonám. Soukromým letadlem vše zvládnete jednoduše a za jediný den. Prostě jednoduché a pohodlné.

Ideální letadlo pro cestování po Evropě

Letadlo VL3 Evolution je předurčené pro cestování po Evropě. Ať už se těšíte na svoje letecké výlety za objevováním nových míst nebo letadlo využijete pro svoje služební cesty. V každém případě vám dá toto letadlo volnost a svobodu.

Náklady 800 Kč na letovou hodinu

Náklady na provoz moderního ultralehkého letadla VL3 jsou v porovnání s většími letadly všeobecného letectví skoro zanedbatelné.

Pořiďte si vlastní letadlo

Létat vlastním letadlem je jednodušší, než jste si doposud mysleli.

V dnešní době pořídíte letadlo za cenu luxusnějšího vozu a možnosti tohoto stroje jsou dokonalé. Můžete létat i z malých letišť nebo ploch blízko svého bydliště.

Pokud zvažujete nákup vlastního letadla, dejte nám vědět. Moc rádi vám tento sen splníme.

Za letadlo v plné výbavě!

Cena je uvedena bez DPH 21%. Kontaktujte nás prosím pro kalkulaci letadla dle vašeho přání.

Nákup letadla na firmu nebo na fyzickou osobu?

Pokud zvažujete využít letadlo zejména pro služební cesty ve své firmě, je vhodnější letadlo pořídit do jejího majetku. Můžete si tak ihned uplatnit odečet 21% DPH. Při nákupu letadla jako fyzická osoba (nepodnikatel) odpočet DPH nelze uplatnit.

Nákup letadla je dobrá investice

Letadla neztrácejí svoji hodnotu tak, jako například automobily. Po celou dobu vlastnictví čerpáte benefity s vlastnictví svého letadla, které vám dávají možnost svobody a rychlého cestování.

Na začátku zaplatíte podíl z ceny letadla a měsíčně hradíte nízké fixní náklady na provoz letadla podle vašeho podílu. Podle svých potřeb využíváte letadlo pro svoje lety a hradíte nákladovou hodinovou cenu.

Náklady na provoz letadla VL3 jsou kolem 800 Kč / letovou hodinu

Náklady na provoz moderního ultralehká letadla VL3 jsou v porovnání s většími letadly všeobecného letectví typu Cessna, Piper nebo Cirrus skoro zanedbatelné.

Údržba letadla

Provádí se po každých 100 nalétaných hodinách nebo po roce, co nastane dříve. Cena této běžné údržby se pohybuje přibližně kolem 12.000 Kč. Tedy 120 Kč na letovou hodinu.

Pojištění letadla

Letadlo před zahájením provozu musí být pojištěno na škody způsobené 3. osobám. Pojištění se sjednává na rok a stojí řádově 3.000 Kč. Letadlo lze také pojistit havarijně.

Nechejte svoje letadlo vydělávat

Pro majitele letadel nabízíme možnost nabídnout letadlo k pronájmu dalším pilotům a tím optimalizovat náklady na jeho pořízení a provoz.

Spotřeba paliva

Spotřeba při běžném cestovním letu je cca 12 litrů Naturalu za hodinu. Náklady na palivo tedy činí při ceně benzínu 45 Kč celkem 540 Kč za letovou hodinu.

Hangárování letadla

Letadlo je vhodné hangárovat na letišti, které máte nejblíže. Ceny za hangárování se pohybují od 800 Kč na malém letiští až po 6.000 Kč měsíčně na větších a vytíženějších letištích ve velkých městech.

Letadlo si můžete u nás také jen půjčovat

Naše letecká škola AeroPrague nabízí pronájem letadla VL3 pro všechny piloty a zájemce o létání. Učíme na tomto letadle budoucí piloty, létáme s nimi po Evropě a je k dispozici pilotům na pronájem.

Přijďte si prostě letadlo vyzkoušet

Objednejte si svůj let teď - online.

Letadlo VL3 evolution si chce vyzkoušet na vlastní kůži.
Ani dlouhé vyprávění prostě nenahradí ten skvělý zážitek.

Napište nám, jsme na příjmu a těšíme se...

Zeptejte se nás...

Jsme tady a odpovíme vám emailem

Podílového vlastnictví?

Máte k dispozici svoje letadlo VL3 za část pořizovacích nákladů a výhody téměř jako jediný majitel.