Špička v kategorii UL letadel
5/5

Servisování EVOLUTION v České republice

Výroba letounu EVOLUTION se přesunula do našeho závodu JMB Aircraft v Chocni v České republice.

Jak jsme již dříve oznámili, výroba letounu EVOLUTION se přesunula do našeho závodu JMB Aircraft v Chocni v České republice. Nejenže převezmeme výrobní proces tohoto ojedinělého letadla s turbínovým pohonem, ale budeme také provádět servis a údržbu. Díky tomu zde byl v průběhu září proveden servis prvního letounu EVOLUTION.

„Zákazník přiletěl na letiště LKVM začátkem týdne. Okamžitě jsme vyhodnotili aktuální stav letadla a přijali nezbytná opatření, aby RTS následovala jen o několik dní později,“ zmínil Ryan Wolstenholme, vedoucí divize Evolution.

Vzhledem k tomu, že nyní létá téměř 100 letounů EVOLUTION a flotila má nalétáno více než 25 000 hodin, není pochyb o tom, že letoun splnil původní konstrukční cíle v oblasti komfortu a rychlosti. Nyní již nemáte na výběr mezi rychlým a pomalým letadlem, ale mezi rychlým a téměř proudovým letadlem. Naším cílem je však zvýšit počet celosvětových servisních center, abychom všem majitelům poskytli co nejlepší podporu, protože bezpečnost pro nás bude vždy na prvním místě.

„Celá návštěva JMB byla naprosto úžasná a jsem moc rád, že se servis konečně mohl uskutečnit současně s návštěvou výrobních prostor a strávením času s vaším českým týmem,“ dodal po návštěvě současný majitel letadla.

Předváděcí lety jsou nyní DOSTUPNÉ na přání zákazníka.

Zeptejte se nás...

Jsme tady a odpovíme vám emailem

Podílového vlastnictví?

Máte k dispozici svoje letadlo VL3 za část pořizovacích nákladů a výhody téměř jako jediný majitel.