Špička v kategorii UL letadel
5/5

Začíná nová kapitola!

V září bylo ve společnosti JMB Aircraft rušno.

V září bylo ve společnosti JMB Aircraft rušno. Na začátku roku výrobce nejrychlejšího ultralehkého letadla VL3 evolution oznámil, že byla uzavřena dohoda o spolupráci se společností Evolution Aircraft. V návaznosti na toto prohlášení obě společnosti společně vystavovaly svá letadla na veletrhu EAA AirVenture v Oshkoshi a letos na podzim se výroba letounu EVOLUTION přesune do závodu JMB Aircraft v České republice.

„Jsme nesmírně nadšeni, že konečně začínáme spolupracovat s EVOLUTION Aircraft na stavbě tohoto nádherného čtyřmístného letadla. Tento měsíc jsme z USA obdrželi formy a přípravky a v příštích týdnech zahájíme výrobu,“ uvedl William Jaunet, vedoucí výroby ve společnosti JMB Aircraft.

Zde je několik podrobností toho, o co se musel tým JMB postarat během dodávek pro projekt EVOLUTION:

✔️ 12 týdnů prací

✔️ 8 kontejnerů nářadí

✔️ 27 tun materiálu

✔️ 4 dny vykládky

✔️ 22 zúčastněných osob

✔️ více než 1000 leteckých dílů

Ve společnosti JMB Aircraft je v těchto dnech rozhodně doba EVOLUCE. Pokud se chcete dozvědět více o tomto ojedinělém 4místném letadle s turbínovým pohonem, neváhejte navštívit TUTO STRÁNKU a nezapomeňte si rezervovat předváděcí akci. Udělejte to raději dříve než později, protože zájem o tento jedinečný letecký projekt je opravdu obrovský.

Zeptejte se nás...

Jsme tady a odpovíme vám emailem

Podílového vlastnictví?

Máte k dispozici svoje letadlo VL3 za část pořizovacích nákladů a výhody téměř jako jediný majitel.