Špička v kategorii UL letadel
5/5

Převratné novinky

Po pětiletém čekání a rozsáhlém papírování společnost JMB Aircraft v listopadu konečně zahájí stavbu své nové továrny na letišti LKVM ve Vysokém Mýtě v České republice.

Po pětiletém čekání a rozsáhlém papírování společnost JMB Aircraft v listopadu konečně zahájí stavbu své nové továrny na letišti LKVM ve Vysokém Mýtě v České republice. Dlouhodobý projekt bude zahrnovat dvě zcela nové tovární budovy v sousedství vzletové a přistávací dráhy. To společnosti JMB Aircraft a jejím zákazníkům zajistí plynulejší výrobní proces, rychlejší dodávky letadel a efektivnější poprodejní servis.

„Jakmile bude budova připravena k provozu, plánujeme přesunout finální montáž letounu VL3 do nové lokality u Vysokého Mýta. Tím se ve stávajícím závodě uvolní další výrobní prostory, které usnadní realizaci projektu EVOLUTION Aircraft,“ vysvětlil Jean Marie Guisset, generální ředitel společnosti JMB Aircraft.

Jak již bylo oznámeno dříve, společnost JMB bude nejen řídit výrobu letounu VL3, ale do své flotily zařadila také čtyřmístný letoun EVOLUTION s turbínovým pohonem. Více informací si můžete přečíst zde.

V první fázi výstavby vznikne více než 1800 metrů čtverečních prostor s přímým přístupem na letiště LKVM. V blízké budoucnosti chce společnost JMB rozšířit výrobní prostory na tomto místě, přičemž druhá fáze poskytne dalších 2600 metrů čtverečních výrobních prostor.

„Jsme nadšeni z toho, že jsme konečně zahájili stavbu na pozemku vedle letiště. Tento objekt posune naši výrobu, provoz a péči o zákazníky na další úroveň,“ dodal pan Guisset.

Zeptejte se nás...

Jsme tady a odpovíme vám emailem

Podílového vlastnictví?

Máte k dispozici svoje letadlo VL3 za část pořizovacích nákladů a výhody téměř jako jediný majitel.