Špička v kategorii UL letadel
5/5

Nové funkce pro ještě vyšší bezpečnost VL3 Evolution 9️⃣1️⃣5️⃣

Nejnovější výsledek našeho vývoje zapojuje autopilota, který pomáhá zvládnout nekritičtější fáze letu v případě přerušení přistávacího manévru, nebo vysazení motoru.

V JMB aircraft děláme vše pro to, abychom aby naše letadla byla nejen výkonná, moderní, ale hlavně bezpečná. Nejnovější výsledek našeho vývoje zapojuje autopilota, který pomáhá zvládnout nekritičtější fáze letu v případě přerušení přistávacího manévru, nebo vysazení motoru. Od této chvíle je možné tyto vymoženosti nabídnout zákazníkům u řady VL3 evolution 915.

TLAČÍTKO GO AROUND

Skvělá funkce, když je potřeba udělat průlet nebo přerušit přiblížení. Z Po stisknutí tlačítka go around a přidání plynu začne letadlo stoupat, udržovat rychlost pro nejlepší stoupání. Vy jen zavřete klapky, zasunete podvozek a po dostoupání můžete pokračovat na další přiblížení.

SMART GLIDE

Je funkce, kterou lze použít v případě vysazení motoru. Jedním zmáčknutím tlačítka letadlo zpomalí na ideální rychlost pro klouzání, samo zamíří na přistání k nejbližšímu letišti a nastaví nouzovou frekvenci. V případě, že v okolí žádné letiště není, letadlo pokračuje opět ideální rychlostí a klesá v přímém směru a hlásí pilotovi výšky.

Pokud se chcete o těchto funkcích dozvědět více, podívejte se na náhled celého zkušebního letu na Youtube a nezapomeňte si vyžádat zkušební let a proletět se s námi nejrychlejším ultralehkým letadlem na trhu.

Zeptejte se nás...

Jsme tady a odpovíme vám emailem

Podílového vlastnictví?

Máte k dispozici svoje letadlo VL3 za část pořizovacích nákladů a výhody téměř jako jediný majitel.